Medya Merkezi

Eviniz Filiz ile Yenilensin Vestel Beyaz Eşya Kampanyası Çekiliş Sonuçları

Eviniz Filiz ile Yenilensin Vestel Beyaz eşya kampanyası çekiliş sonuçları 24 Kasım 2016 tarihinde websitemizde duyurulacaktır.
 
Çekiliş, 18.11.2016 tarihinde saat 10.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz.Tic.Ltd.Şti. Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 24.11.2016 tarihinde TakvimGazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Barilla Gıda A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler 09.12.2016, yedek talihliler 24.12.2016 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile [email protected]mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Bu çekilişe Barilla Gıda A.Ş. ve U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
 
Çekilişe katıldığınız için teşekkür ederiz

, Bu kampanya, 01.11.2016 (00:01)-15.12.2016 (23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
, Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm satış noktalarından, Barilla Gıda A.Ş.’ye ait Filiz markalı ürünlerden herhangi birini satın alarak ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon bilgilerinizi satın aldığınız Filiz markalı ürün paketl/paketleriyle ve alışveriş fişi/faturasıyla birlikte en geç 22.12.2016 tarihinde P.K.10 34387 Mecidiyeköy/İSTANBUL adresinde olacak şekilde PTT aracılığı ile mektup yoluyla göndermeniz gerekmektedir. 
, Ürün paket/paketlerinin P.K.10 34387 Mecidiyeköy/İSTANBUL adresine PTT aracılığı ile mektup yoluyla gönderilmesi gerekiyor. 
, Gönderilen paket/paketlerin en geç 22.12.2016 tarihinde P.K.10 34387 Mecidiyeköy/İSTANBUL adresinde olması gerekiyor.
 
*Bu tarihten sonra kutuya ulaşan mektuplar kampanyaya dahil edilmeyecektir.   
,  Kampanya kuralı gereği paket/paketlerin özel kargo şirketi ile değil PTT aracılığıyla ile mektup yoluyla gönderilmesi gerekmektedir. 
, Tüm paketleri tek bir zarfta gönderebilirsiniz. Her paket için 1 çekiliş hakkı kazanılmaktadır.
 
Katılımlarda ürün paketi, ad, soyad ve adres bilgisi eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
, Gönderilen mektupların ücreti gönderici tarafından ödenmelidir. 
, Evet, fiş/faturanızın fotokopisini gönderebilirsiniz. 
, 10 kişiye Esse Hediye Çeki (birim değeri:3.000,00 TL) ikramiyesi verilecektir.
 
*Hediye çeki, 31 Mayıs 2017 tarihine kadar Türkiye genelindeki tüm Esse mağazalarındaki tüm reyonlarda geçerlidir.
*www.esse.com.trinternet sitesi alışverişlerinde geçerli değildir. 
, Milli Piyango kuralı gereği kazanılan ikramiye devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. 
, Milli Piyango kuralı gereği, bu kampanyaya Barilla Gıda A.Ş. ve U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.
, Çekiliş, 04.01.2017 tarihinde saat 10.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz.Tic.Ltd.Şti. Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
, Çekiliş sonuçları, 10.01.2017 tarihinde TakvimGazetesi’nde yayınlanacaktır. Ayrıca asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
 
*Postada meydana gelen gecikmelerden Barilla Gıda A.Ş. sorumlu tutulamaz.
, Çekiliş sonucu ikramiye kazanan talihlilerin, aşağıda belirtilen yasal başvuru süreleri içerisinde kimlikleri ve iletişim bilgileri ile [email protected]mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz.Tic.Ltd.Şti. Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. 

ASİL SON BAŞVURU TARİHİ YEDEK SON BAŞVURU TARİHİ
25.01.2017 09.02.2017
 
, İkramiye ile ilgili herhangi bir ödeme yapılması gerekmiyor. 
, İkramiye teslimi ile ilgili detaylar ikramiye kazanan talihlilere ayrıca iletilecektir. İkramiye teslimi kimlik ibrazıyla yapılmaktadır. İkramiye tesliminde talihlinin kendisi veya yasal vekili ikramiyeyi teslim alabilir.
, Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 12.10.2016 tarihli ve 24951361-255.01.02/2453-7563 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
, Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için [email protected]adresine mail gönderebilirsiniz.   
Filiz Makarna’yı sosyal medyada takip edin!
Birbirinden lezzetli tarifler, ödüllü yarışmalar ve yararlı mutfak tüyoları için Filiz Makarna’yı sosyal medyada da takip edin!
Detaylı Bilgi
Filiz Makarna’yı sosyal medyada takip edin!
Tarzlar Farklı Olsa da Kalitede Ortak Tercih Filiz
Türk mutfağının 50 yıla yakın süredir vazgeçilmez lezzeti Filiz, yeni reklam filmini yayınladı.
Detaylı Bilgi
Tarzlar Farklı Olsa da Kalitede Ortak Tercih Filiz
Filiz Makarna Vazgeçilmez Lezzetiniz
Filiz markası ile gerçekleştirdiğimiz tüm ödüllü kampanyalarımız ve ve bu çerçevede verdiğimiz taahhütlerimiz...
Detaylı Bilgi
Filiz Makarna Vazgeçilmez Lezzetiniz
Pratik Bilgiler
Pratik Bilgiler
Mutfaktayken aklınızın bir köşesinde olması gereken pratik bilgileri ve yararlı ipuçları
Daha Fazlası İçin
Makarna Pişirme Sırları
Makarna Pişirme Sırları
Makarna suyu iyice kaynamalı sonra tuzu eklenmeli. Peki makarna suya ne zaman konmalı?
Daha Fazlası İçin
Reklamlar
Reklamlar
Filiz, reklam kampanyalarıyla ekranlarda yerini aldı.
Daha Fazlası İçin